Toplam çözüm sayısı
..

Pancakeswap Şüpheli Coin Sorunu!

profile
Ömer
09 Nisan 02:32
5.691

Binance aracılığıyla web3 üzerinden pancakeswap'tan 'Saga' adında bir kripto para satın aldım ve şu anda satış yapamıyorum. Coin, şüpheli olarak listelenmiş ve bize gerçekmiş gibi satılmış. Eğer gerçek değilse, bunu satın almamam gerekiyor mu? Gerçek olduğuna ve kontrat adresi verildiğine göre burada Binance ve pancakeswap tam anlamıyla sorumludur. O zaman biz de sokaktan geçen biri olarak kontrat adresi toplayıp, insanlardan paralarını, dolarlarını toplayalım. Binance, web3'te listelenmemiş coin olarak geçiyor. Kontrat adresi '0x7ca63aae12e10674dbfd******b6d38267dbfaf' olan coini uygulama üzerinde alım satım yapmak ya da spota çevirmek istiyorum. Coini inceleyip çözümle ilgili dönüş yapmanızı bekliyorum. İşlemin gerçekleşmemesinden tamamen pancakeswap ve Binance sorumludur. Almak istediğimde veriyor, satmak istediğimde satamıyorum. Ne yaptıysam, ne denediysem 'sapma toleransınızı artırın' şeklinde bir hata ile karşılaşıyorum ve işlem devam etmiyor. Acil bir şekilde belirttiğim kontratta bulunan coin/token 'Saga'yı spot kullanıma değeriyle çevrilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. İnsanları mağdur ediyorsunuz ve Binance olarak buna nasıl izin veriyorsunuz? Bu token/coin sahte ise, bunun önleminin alınması ve mağduriyetlerin yaşanmaması konusunda sorumlu olan Binance ve pancakeswap uygulamalarıdır. Binance uygulamasının X hesabı üzerinden yayınlarına ve Binance'ın güvenilirliği nerede kaldı? Lütfen yardımcı olun. Sorumluluğu olan uygulamaların zararı tazmin etme sorumluluğu da bulunmaktadır.

Pancakeswap Şüpheli Coin Sorunu!
profile profile profile
27 Destek
9 Yorum

Benzer Şikayetler

PancakeSwap Yetkililerinden Sorunumuzun Çözümünü Bekliyorum.

profile
Hakan
13 Nisan 20:57
293
PancakeSwap Yetkililerinden Sorunumuzun Çözümünü Bekliyorum.
1 Destek

PancakeSwap Saga Token

profile
Emir
13 Nisan 20:56
93
PancakeSwap Saga Token

PancakeSwap Saga İle Satın Aldığım Coin Satılmıyor

profile
Selçuk
13 Nisan 20:56
88
PancakeSwap Saga İle Satın Aldığım Coin Satılmıyor
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

9 Yorum

Turgay
Turgay

Arkadaşlar Telegram'dan borsa halka arz kanalları veriyor listeleri kesin borsa halka arzdada varsınız orası vermiştir isminizi

Fatih
Fatih

Aynı sıkıntı bende de var yapmamız gereken neyse yapalım süreç hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Fatih
Fatih

Aynı coini aynı contract adresi üzerinden bende satin aldım ve paylasan adamın bütün paylaştığı verilerin hepsinin yedeklemesini aldım telegram üzerinde Halka Arz Tavan diye bir vatandaş kendini akıllı zannedip milletin cebindeki paraya göz dikmiş BİMER CİMER'e şikayet dilekçelerimi yazdım gönderdim bayramdan sonra kanıtlarım ile beraber savcılığa başvuru yapacağım bu çakkal kendini akıllı zannediyor ama unutmasın ki ülkede adalet var götündeki dona kadar alırlar ve o kadar milletin ağına girip ağını almış kim varsa hepsini geri ödeyecektir.

Fatih
Fatih

Bir şey soracağım bunlar Binance'ye üye olurken gerçek kimlik belgelerini vermiyor mu, o sözleşmeyi Binance'den kim aldığı Binance tarafından bilinmiyor mu, ip adresinden bu paylaşımların kimin yaptığı bilinmiyor mu bir şekilde kimlikleri bulunur ondan sonra nereye gitselerde bunlar alınıp getirilir

Alper
Alper

Ve eklemek istediğim bir şey daha var, cüzdan adresinin izlenmesinin mümkün olmadığı gibi, muhtemelen bu kişi Türkiye'de değil, yurt dışında bir yerde yaşıyor.

Emir
Emir

Usta gelişmeleri paylasirmisin bir suru bu durumda olan insan var

Fatih
Fatih

Bende aynı sıkıntıdayım lütfen süreç hakkında beni bilgilendirirmisiz

Uğur
Uğur

Binance ile iletişime geçince böyle bir bilgi verildi. Bu noktadan sonra, en sağlıklı adımın kolluk kuvvetleri ile iletişime geçmek olacağını bildirmek isterim. Yetkililer resmi kanallar aracılığı ile soruşturma başlatabilir ve bu kişi ya da kişileri tespit edebilir. Yetkililer, resmi bir e-mail adresinden bağlanarak ve direktifleri takip edip gerekli departman ile bu adres üzerinden bir başvuru oluşturarak iletişime geçebilir:https://app.kodexglobal.com/binance/signup Sadece yetkili kolluk kuvvetleri personeli bu adres üzerinden başvuru oluşturabilmektedir. Yetkililer bu sayfa üzerinden bilgileri tedarik edebilir ve soruşturmanızı takip edebilir. Bu sayfanın sadece Google Chrome ve Microsoft Edge tarayıcılarında çalıştığını bildirmek isterim. Lütfen birçok dosyada, yasalar gereği, aktif soruşturmalara dair bizimle bir bilgi paylaşılmadığını unutmayın, soruşturmanız hakkındaki gelişmeleri öğrenmek için doğrudan dosyanızdaki yetkili personel ile iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyim.

Fatih
Fatih

Hocam aynı sıkıntı bende de var [email protected] çözüm bulursanız ulaşırmısınız?

Benzer Şikayet Yaz