Toplam çözüm sayısı
..

Pendik Belediyesi

33100
(21 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
384 Şikayet (Son 1 yıl)
Pendik Belediyesi
33100
(21 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Pendik Belediyesi Spor Kompleksi Yüzme Hocası

profile
Sümeyye
14 Nisan 18:49
412

Pendik Belediyesi Pendik Korusu Su Sorunu

profile
Betül
14 Nisan 17:06
46

Pendik Belediyesi Kayıt Yaptırma İstiyorum

profile
Esra
13 Nisan 03:03
34

Pendik Belediyesi Cafenin Kapalı Olması Hk

profile
Selin
12 Nisan 16:01
57

Pendik Belediyesi Nin İhmali Ve Düşüncesi

profile
Arzu
11 Nisan 16:01
56

Pendik Belediyesi Güzelyalı Sosyal Tesisleri

profile
Ömer
11 Nisan 01:01
31

Pendik Belediyesi Pendik Beld. SMS Kuyruğundan Numaramı Çıkarın

profile
Osman
10 Nisan 11:14
37

Sırtımız Yere Gelmiyor Pendik Belediyesi Sağ Olun.

profile
Nisa
09 Nisan 12:47
22

Pendik Belediyesi Sokak Köpeklerinin Toplatılıp Hayvan Barınaklarına Götürülmesi

profile
Erdinc
05 Nisan 16:20
18
Pendik Belediyesi Sokak Köpeklerinin Toplatılıp Hayvan Barınaklarına Götürülmesi

Pendik Belediyesi Yardım Talebi Şikayet

profile
Ebru
04 Nisan 23:03
14

Pendik Belediyesi El Emeği Ürün Satış Yeri Talebi

profile
Melek
03 Nisan 19:42
14

Pendik Belediyesi Çocuk Parkına Motosikletle Giriyorlar

profile
İpe
03 Nisan 18:46
15

Pendik Belediyesi Uyuyor Mu? Çınardere'de Köpekten Geçilmiyor.

profile
Oğuzhan
03 Nisan 01:54
11

Pendik Belediyesi Biçilmeyen Uzun Çimlerin Yaydığı Sıkıntı

profile
Cabbar
01 Nisan 00:00
31

Pendik Belediyesi Dere Kenarı Açığı

profile
Cabbar
31 Mart 23:59
18
1
profile
Burcu
31 Mart 23:00
56
Burcu Şikayetini Yayından Kaldırdı

Pendik Belediyesi Acil Yardım Talebi

profile
Şelale
29 Mart 13:35
32
Pendik Belediyesi Acil Yardım Talebi
Pendik Belediyesi Acil Yardım Talebi
Pendik Belediyesi Acil Yardım Talebi
+2

Pendik Belediyesi Pendik Kaykay Parkı

profile
Görkem
28 Mart 13:37
39
profile
Berna
02 Nisan 14:29
9
Berna Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Sevil
27 Mart 15:11
49
Sevil Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 776 Şikayet

Marka Profili

Pendik Belediyesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Pendik Belediyesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Pendik Belediyesi telefon numarası nedir?
Pendik Belediyesi telefon numarası: 444 81 80
Mahallemde kaldırım yapılması gereken bir bölge var. Nereye müracaat edebilirim?
444 81 80 çağrı merkezini arayıp talebinizi belirterek ilgili departmana yönlendirilebilirsiniz.
Su kesintileri neden oluyor?
Su kesintilerinin birkaç sebebi olabilir. Lokal arızalar, şehrin şebeke sisteminde bulunan boru veya vanaların arızalanmasından kaynaklanır. Bölgedeki inşaat faaliyetlerinin hatlara zarar vermesi ihtimali de bulunur. Planlı su kesintileri ise yeni içme suyu hatlarının inşa edilmesi, hatlarda yer değişikliği yapılması, onarım & bakım çalışmaları gibi gerekçelerle yapılır.
Pendik Belediyesi hakkında farklı sorularım var.
Tüm soru ve sorunlarınızı paylaşmak için lütfen buraya tıklayın.

Pendik Belediyesi Hakkında

Pendik Belediyesi, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan, Tuzla, Gebze, Şile ve Çekmeköy’e komşu olan Pendik’teki belediyecilik faaliyetlerini üstlenmektedir. İlçe sakinlerinin refah ve güven içerisinde yaşamaları için farklı alanlarda pek çok proje yürüten Pendik Belediyesi, altyapıdan genel müracaata, kültür & sanattan mali işlemlere, park ve bahçe çalışmalarından sosyal yardımlara kadar hizmetlerini sürdürmekte. Dijitalleşmenin olanaklarından da yararlanan kurum, e – belediyecilik anlayışını da önemsemekte ve ilçe sakinlerinin birçok işlemini internet ortamında da gerçekleştirebilmesini sağlamaktadır. Başkan, meclis üyeleri, encümen, özel kalem müdürlüğü, mali hizmetler müdürlüğü gibi pek çok bölüme ayrılan organizasyon şeması ile Pendik Belediyesi, ihtiyaç ve beklentileri ilgili departmanları aracılığıyla hızlı ve etkili bir şekilde karşılamayı amaçlar. Daha detaylı bilgi almak için kurumun web sitesini ziyaret edebilir, Pendik Belediyesi şikayet ve yorum sayfamızdan ilçe sakinlerinin geri bildirimlerine ulaşabilirsiniz.

Pendik Belediyesi Hizmetleri & Faaliyetleri

Farklı pek çok konuda online işlemler yapabilmenizi sağlayan Pendik Belediyesi borç sorgulama, nikah başvurusu, imar başvurusu, e – makbuz gibi sunduğu alternatifler sayesinde e-belediye sayfasında birçok işinizi halletmenizi kolaylaştırır. Böylece belediyeye gitmeden, vakitten kazanarak önemli pek çok işleminizi internet üzerinden kolayca gerçekleştirmeniz mümkün. İlçenin yaşanabilir olması için en önemli hizmetlerden biri de altyapı çalışmaları alanındadır. Yol açma, genişletme ve düzenlemeleri, asfalt yapımı, kaldırımı yapımı & tamiri, İSKİ kazı ruhsat onayı, boş arsa düzenleme gibi pek çok faaliyet bu alanda yürütülür. Park ve bahçeler hizmetleri içerisinde de semtin daha yeşil, yaşanabilir olacağı, çocukların ve yetişkinlerin rahatça vakit geçirebileceği plan ve projeler bulunur. Ağaçlandırma, bitkilendirme, park yenileme, park alanlarının bakım ve temizliği, boş arazilerdeki yabani otların biçimi gibi hizmetler de bu alanda verilir. Zabıta birimi ile halledebileceğiniz işlemler de tadilattan kaçak & ruhsata aykırı yapılarla ilgili taleplere, denetim ve kontrol talebinden bina yapım tarihinin tespitine kadar geniş bir yelpazede ilerler. Pendik Belediyesi emlak vergisi ödeme işlemleriniz içinse kurumun e-belediye sayfasına gidebilir, “Vergi Borcu Ödeme” sayfasına ilerleyip T.C kimlik numaranızı girerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Veteriner hizmetleri ile de ilçenin daha güvenli, yaşanılabilir bir bölge olmasını amaçlayan Pendik Belediyesi bu birimi sayesinde sivrisinek ve haşere ilaçlaması, sahipsiz sokak hayvanlarının tedavisi, tehlikeli sokak köpeklerinin bildirimi gibi faaliyetler yürütür. Pendik Belediyesi su kesintisi ile ilgili de duyurularını web sitesinde yapmakta, planlı su kesintilerinden vatandaşların önceden haberdar olmasını kolaylaştırmaktadır. Pendik Belediyesi çöp toplama, cadde ve sokak temizliği, çöp konteyneri bakım & onarımı gibi birçok hizmeti içinse temizlik & geri dönüşüm alanında faaliyet gösterir.

Pendik Belediyesi İletişim

444 81 80 Pendik Belediyesi telefon numarasını arayarak kurum ile doğrudan irtibata geçebilir, geri bildirim ve taleplerinizle ilgili departmana kolayca yönlendirilebilirsiniz. Belediyeyi sosyal medya kanallarından takip ederek de ilçe ile ilgili güncel gelişmeleri anbean öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken pek çok işlemi belediye binasına gitmeden, internet üzerinden gerçekleştirmenizi sağlayan e-belediye sayfasını ziyaret ederek de zamandan kazanmanız mümkün. Arzu ederseniz Pendik Belediyesi şikayet ve yorum sayfamızdaki tümüyle reel geri bildirimleri inceleyerek de aklınıza takılan pek çok soruya birinci elden yanıt alabilirsiniz. Ağaçlandırma bakım hizmetleri, çöp toplama sistemi, gürültü kirliliği, yol hizmetleri gibi birçok konuda yapılan yorumları inceleyebilir, dilerseniz siz de Pendik Belediyesi hakkındaki tüm görüş, talep ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz. Yapılan geri bildirimleri hem diğer ilçe sakinleri hem de belediye görmektedir.